SPOZ

SPOZ

Stránka SPOZ neexistuje.

Veškeré informace o akcích v obci jsou zveřejňovány na webu obce www.brezanyii.cz

nebo na https://brezanyii.hlasenirozhlasu.cz/ 

urad:

Rozsvícení vánočního stromečku

V neděli 1.12.2019 od 16 se konalo již druhé rozsvícení vánočního stromečku. Původní stromek uschnul, proto byl nahrazen novým, který snad poroste. Počasí tentokrát vydrželo a nepršelo.

Děti z mateřské školky vyrobily spoustu krásných předmětů s vánoční tématikou, které se prodávaly na Jarmarku . Výtěžek byl předán paní ředitelce a přispěl do rozpočtu MŠ.

Na úvod výborně zahrál žák základní školy D.Levička na saxofon a přispěl tak k vánoční atmosféře.

 Vystoupení dětí z mateřské školky  nadchlo přítomné, za což patří velký dík všem.

urad:

Dýňová slavnost 2.11.2019

Sobotní podvečer patřil již po několikáté Dýňové slavnosti. Dýně k dlabání opět dodala firma Berry servis s.r.o. a občerstvení včetně dýňové polévky připravily pořadatelky.

50 přítomných dětí ( někteří ve strašidelných maskách a kostýmech) za pomoci rodičů vytvořilo krásné svítící dýně a následoval lampionový průvod potemnělou obcí.

Závěrečný ohňostroj byl hezkou tečkou za vydařenou akcí.

 

fotky na : https://sk-brezany2.rajce.idnes.cz/Dynova_slavnost_2.11.2019/

 

urad:

Břežanská drakiáda

Konec září patří tradičně Břežanské drakiádě. V neděli 29.9. se na Babech sešlo 44 dětí  .

Děti spolu s rodiči za příznivého větru si pouštění draků užili .  Ukázky leteckého modelářství k drakiádě  patří , stejně tak drobné odměny pro doma vyrobené draky.

Společné opékání buřtů bylo završením příjemně stráveného podzimního odpoledne.

Fotky na :https://sk-brezany2.rajce.idnes.cz/Drakiada_29._10._2019/

 

 

 

urad:

Maškarní diskotéka

Poslední den prázdnin se na hřišti sešlo celkem 47 pohádkových bytostí. Děti představily svou masku a následovalo plnění úkolů. Každý dětský účastník si odnesl malý dárek a byl odměněn sladkým dortíkem. Děkujeme pořadatelům a panu Karbanovi - DJ a fotografovi. Fotografie naleznete na: https://sk-brezany2.rajce.idnes.cz/Maskarni_diskoteka_1.9.2019

urad:

Dětský den 2.6.2019

V neděli 2.6.2019 od 15 hodin na rozpáleném hřišti v Břežanech se konal Dětský den. Rekordní počet

-70 dětských účastníků včetně doprovodu si užilo slunečné odpoledne. Za účast v soutěžích byl každý odměněn kupony,za které se nakupovalo v krámečku podle vlastního výběru.

Ukázka hasičské techniky a závěrečné ochlazení všech účastníků vodou z hasičské cisterny  bylo příjemným završením nedělního odpoledne.

Fotky:

https://sk-brezany2.rajce.idnes.cz/Detsky_den_2.6.2019#dalsi-alba

urad:

Vítání občánků 12.5.2019

Na neděli 12. května jsme připravily vítání 18 nově narozených miminek. Starostka obce Alena Hlaváčková jich nakonec do života přivítala 15. Děti z MŠ pod vedením paní ředitelky Miroslavy Musilové přednesly pásmo básniček a písniček.

urad:

IV.Břežanská koloběžkiáda 28.4.2019

V sobotu 28.4.2019 se na hřišti konala Břežanská koloběžkiáda.

Za příznivého počasí  68 zúčastněných dětí absolvovalo jízdy zručnosti, závody na kolech, koloběžkách a odrážedlech,  poznávání dopravních značek.

urad:

Vítání občánků

urad:

Rozsvícení vánočního stromečku 2.12.2018

 V neděli, 2.12.2018  od 17 hodin,  organizátorky akcí v obci pro děti, za podpory obecního úřadu, naplánovaly akci  Rozsvícení  vánočního stromečku. Obec zasadila na obecním pozemku stromeček, a všichni doufáme, že se dožijeme toho,že se zúčastníme rozsvícení, až bude mít minimálně 3 metry.

urad:

Pages

Subscribe to RSS - SPOZ