Hasiči

6. kolo Podlipanské ligy

25. 6. 2011 SDH Břežany II uspořádalo 6. kolo Podlipanské ligy, na které k nám přijelo 7 družstev mužů, 5 družstev žen, 4 družstva dětí a 2 družstva přípravky.

urad:

Zhodnocení roku 2010

Na 15.1.2011 svolalo SDH Břežany II výroční valnou hromadu, na které členové výboru zhodnotili uplynulý rok. Fotografie z valné hromady naleznete ve Fotogalerii.
Do našich řad přibyli 4 noví členi. Na vlastní žádost vystoupili 2 členi a rozloučili jsme se se 3 členy.
6 členů bylo 8.května 2010 úspěšně reprezentovat naší obec a tím také splnit sen bratra hasiče Jiřího Sáblíka z SDH Nové Dvory okres Žďár nad Sázavou, v překonání rekordu v dálkové dopravě vody.

urad:

Podlipanská liga

 

Podlipanská liga

Tak jako každý rok i letos se SDH Břežany II účastní Podlipanské ligy. Podlipanská liga slaví v letošním roce 10.ročník. SDH má přihlášené družstvo mužů, žen i dětí.

První kolo proběhlo 15.5.2010 v Poříčanech a povedlo se především dětem, které se umístily na 3.místě. Muži skončili na 6.místě z deseti družstev. Ženy jsou složeny převážně z novopečených maminek a tak první kolo bylo spíše tréninkové po dlouhodobé absenci mezi hasiči.

 

urad:

Hasiči - Světový rekord

 Viz zpráva v příloze.

urad:

Přišla zima

Dobrovolní hasiči naší obce ve dnech 9.1.- 10.1. 2010 vzali do ruky hrabla a lopaty a vytrvale se pustili do boje s množstvím sněhu na obecních pozemcích ( zastávky autobusů, cesty ke kontejnérům na tříděný odpad, k OÚ, atd). JSDH patří tak dík za úsilí, se kterým vyráželi dvakrát denně do ulic naší vesnice a umožnili tak její průchodnost. Nešlo o živelnou pohromu a tak si hasiči užili při akci spoustu legrace, o kterou se s vámi chceme podělit prostřednictvím několika fotografií, které bohužel nejsou moc kvalitní.
urad:

9.ročník Podlipanské ligy

SDH Břežany II pořádalo v sobotu 3.10.2009 6.kolo 9.ročníku Podlipanské ligy na fotbalovém hřišti SK Břežany II. Počasí nám přálo a dorazilo 11 družstev mužů, 5 družstev žen a 9 družstev dětí. Při přestavbě tratě pro děti si mužské družstvo připravilo pro pobavení diváků "Požární útok batolat".

urad:

SDH - Historie a současnost

 webové stránky SDH Břežany II:

http://sdhbrezanyii.webnode.cz/

urad:

Větrná smršť

Dne 23.7.2009 se v podvečerních hodinách naší obcí přehnala větrná smršť, která za sebou nechala vyvrácené stromy. Starou lípu před domem č.p. 27 zcela vyvrátila a vzrostlý ořech v MŠ natolik poškodila, že musel být pokácen. Břežanští hasiči za asistence starosty obce se postarali o zabezpečení okolí a začali s okamžitou likvidací polomů.

urad:
Subscribe to RSS - Hasiči