Českobrodský kulturní newsletter č. 52

Vážení čtenáři Českobrodského kulturního newsletteru,

přejeme vám příjemné čtení dalšího prázdninového vydání, ve kterém vás pozveme nejen na filmová, divadelní a hudební představení, která se tento měsíc konají v KD Svět. Zveme vás také na akce v blízkém okolí, kterými jsou například posvícení v Kostelci nad Černými lesy nebo 100 let výročí tuchorazského fotbalu.
Krásný zbytek prázdnin přeje tým CVIK.

 

Aktuálně z KD Svět

 

Zveme vás na dnešní divadelní představení BREJLE, kterému bude předcházet testování zraku v Informačním centru ZDARMA. Testování bude probíhat od 14:00 do 16:00.

 

V pátek 3. 9. 2021 navštíví Kulturní dům Svět oblíbený český herec a zpěvák Jiří Schmitzer. Vstupenky budou v prodeji i na místě, platba je však v KD Svět možná pouze v hotovosti.

 

Příští čtvrtek 9. 9. vás zveme na výlet do města duchů Pripjať, ale i do okolí poznat, jak vypadá místo po více jak 35 letech od havárie.

 

Zveme vás na první víkendové promítání v KD Svět. Připomínáme, že kavárna CuKRátkov bude otevřena hodinu před začátkem promítání.

 

Matky (2021)

První filmový víkend zahájíme promítáním české romantické komedie Matky.

4. 9. 2021

 
 

Raya a drak (2021)

V neděli vás zveme na promítání animovaného rodinného filmu Raya a drak.

5. 9. 2021

 
 

Tipy informačního centra

 

Vláček bude o posvícení městem Český Brod projíždět každou hodinu. Rezervujte si jízdu již nyní a zajistěte si místa v čas, který vám vyhovuje :-)

Kompletní program Gothardského posvícení naleznete zde nebo na facebookové události zde.

 

3. 9. 2021

 

4. 9. 2021

 

4. 9. 2021

 

100 let tuchorazského fotbalu

Fotbalový klub z Tuchoraze slaví letos 100 let od založení a zve všechny příznivce na zápas legend, mistrovské utkání součaských borců, dobré jídlo a pití a živou hudbu.

11. 9. 2021

 
 

Výlet KČT: Okoř, Budeč, Zákolany

Klub českých turistů vás zve na středeční výlet

8. 9. 2021

 
 

24. 9. 2021

 

Okénko Městské knihovny

 

Paula Becker: Hledání Betty MacDonald 

Americká spisovatelka Betty MacDonald si získala několik generací čtenářů svérázným smyslem pro humor. Memoárová beletrie Vejce a já, Kdokoli může dělat cokoli, Morová rána, Dusím se ve vlastní šťávě či příběhy pro děti Paní Láryfáry patří mezi bestsellery i v současnosti. Novinářka Paula Becker se vydala po jejích stopách a sepsala unikátní životopis, v němž nechává nahlédnout do korespondence, poznámek a fotografií, které dosud nebyly zveřejněny

 
navštívit nový web CVIK