Pozvánka na X. MFB 12. 6. 2021 MarathOn LABE, ½ marathOn, 10km, VOLNO Dlouhá míle

                         

X. MFB 12. 6. 2021
MarathOn LABE, ½ marathOn, 10km, VOLNO Dlouhá míle

Potkáme se u Kolína podesáté!
X. Mezinárodní festival běhu 2021 v Kolíně, v Poděbradech, na Labi a v přilehlých luzích

 V sobotu 12. června proběhne se spoustou novinek již X. mezinárodní festival běhu - MFB. Běžecké závody na tratích MFB MarathOn LABE, 1/2marathOn a 10 km pro ženy a muže opět doplní VOLNO Dlouhá míle, speciální trať v délce 1,9 km pro každého. Závodníci navíc svou účastí pomohou rodinám dětí s poruchou autistického spektra, středisku respitní péče VOLNO.
Amfiteátr na Kmochově ostrově v Kolíně tradičně poskytne závodníkům příjemné prostředí ve stínu stromů před startovním výstřelem a po zdolání tratí:
 Marathonci se vydají na trať v 9:00h z Bartolomějského návrší a přes ponton a lužní lesy se dostanou do Poděbrad.
 V 10:00h je budou následovat závodníci registrovaní v závodech 10 km a Dlouhá Míle (1,9km).
 1/2marathOn startuje v 10h na levém břehu řeky Labe v Poděbradech naproti zámku.
Cílová rovinka všech tratí je na Kmochově ostrově a cílovou pásku borci protnou v bráně amfiteátru.
VOLNO Dlouhá míle, speciální závod v délce 1,9km se koná pod patronací Střediska respitní péče VOLNO, z.ú. v Kolíně, které podporuje rodiny pečující o děti a mladé dospělé s autismem. Výtěžek ze startovného Dlouhé míle bude určen pro středisko VOLNO, z.ú., které pro stupně vítězů vyrobí originální pamětní medaile z keramiky.
Sportovní vrchol
Titul na marathonských tratích obhajují domácí atleti Petr Harnoš a Iva Kroužilová. Podaří se jim triumfy na inovovaných tratích obhájit? Komu bude dočasně patřit originální putovní marathonská trofej? Uvidíme! Důležité však je, že každý závodník svou registrací pomůže dobré věci → 50,-Kč ze startovného je určeno dětem ve Volnu na nákup rehabilitačních pomůcek!
MFB MarathOn LABE je letos poprvé v okruhovém formátu díky skutečnosti, že část levého břehu řeky Labe mezi Dolehájem a Pňovským luhem se změnila k nepoznání. A také díky novému spojení břehu Kmochova ostrova s levým břehem řeky Labe po pontonové lávce. Na MFB se stále můžeme těšit na něco nového!
Přijďte závodníky na MFB povzbudit!
Více info s registrací online na www.kolinska14.cz / facebook: #potkameseukolina
 

AttachmentSize
PDF icon letak-dlouha_mile.pdf888.65 KB