Maškarní pro děti 2013

V neděli 17. března 2013 se od 15,00 hod. konal maškarní ples pro děti. Stejně jako Mikulášská se maškarní odehrál v Černíkách - mají sál sice starší, ale mají, takže jsme si ho rádi pronajali a sešli se tam.

Na místo stejně jako loni dorazilo celkem 32 dětí v maskách a k dětským maskám se přidalo i 9 masek dospělých organizátorek - včeliček. Ve včeličkovském duchu byl vyzdobený také sál a děti hned u vstupu dostávaly medové bonbóny. Samotná zábava začla promenádou a představením masek - k vidění byly pohádkové postavičky, zvířátka, piráti, námořníci, ale i hrůzostrašní kostlivci. Po promenádě následovalo pásmo her a soutěží a nezbytná diskotéka v podání dýdžjeje S. Švejkovského. K dětem se na parketu nejprve přidaly včeličky organizátorky, po rodičovské volence se zapojily také maminky. Ve finálové části odpoledne byla vyhlášena tombola a odměněno 5 nejzajímavějších masek. Pravděpodobně největší ovace sklidila atraktivní břišní tanečnice v podání Davida Levičky, kterého pod blonďatou parukou nepoznal skoro nikdo.

Děkujeme všem sponzorům: paní Ernestové a panu Novákovi z břežanské prodejny potravin, paní Svobodové z černické hospody a firmám BERRY s. r. o. a ALBI Česká republika a. s. 

Děkujeme také panu Šmejkalovi za fotky a všem rodičům za příspěvek na dobrovolné vstupné.

Jako obvykle fotky naleznete ve Fotogalerii.